Показано 1–9 із 15

Більшість видів продукції Bitzer купити можна безпосередньо в Києві зі складу нашої компанії за досить прийнятною ціні. Продукція компанії Bitzer – це якість, надійність і довговічність. У своїй роботі вони демонструють відмінні технічні характеристики: високу холодопродуктивність, високотехнологічну конструкцію клапанів, низький рівень шуму під час роботи, а також зносостійкість поршневої системи і колінвалів і ін.

Компанія була заснована Мартіном Бітцер в 1934 році в Німеччині, а через буквально 6 років було розпочато випуск двоциліндрових компресорів відкритого типу. Крім компресорної техніки в 1950 р було відкрито провадження конденсаторів. Протягом понад вісімдесят років продукція компанії Bitzer постійно вдосконалювалася і розширювався її ринок збуту. На сьогоднішній день заводи Bitzer з виробництва компресорів працюють не тільки в Німеччині, але і в Китаї, Аргентині, Бразилії, США, Португалії, Малайзії, Франції, Англії, в компанії працюють понад тисячу співробітників і її оборот становить мільйони євро. Всі виробництва фірми Битцер високотехнологічні, що випускаються ними компресори проходять контроль і перевірку якості у відповідність до високих європейських стандартів.

Зараз компанія Бітзер – це визнаний лідер на ринку серед виробників малих і середніх компресорних установок гвинтового типу для холодильних агрегатів.

На сьогоднішній день наша компанія поставляє ряд компресорів Bitzer , здатних задовольнити будь-які потреби в комерційних і промислових цілях.

Одна з відмінностей компанії Bitzer – постійне прагнення до досконалості та інновацій. В результаті систематичних досліджень і дослідно-конструкторських розробок компанії щорічно з’являються нові моделі техніки. Основна мета інженерних пошуків – підвищення ефективності, продуктивності устаткування і зниження його собівартості. Крім того, компанія намагається охопити своєю технікою всі наявні сегменти ринку, де вона може бути необхідна. Сьогодні компресори Bitzer використовуються в самих різних галузях України: від промисловості до логістики і торгівлі продуктами харчування.

Контакт з нами

+38 (044) 205-3678
mail@schiessl.com.ua
пр. Перемоги, 67, корпус В, оф. 219

Замовлення продукції

+38 (044) 205-3678